Prawo jest sztuką czynienia tego, co dobre i słuszne

Publius Iuventius Celsus filius

ZESPÓŁ

POZNAJ NAS

Tomasz Bizoń

Adwokat (Associated Partner)

Adwokat wpisany na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Bielsku-Białej. Specjalizuje się w szeroko rozumianej obsłudze podmiotów gospodarczych oraz prowadzeniem gospodarczych sporów sądowych. Uczestniczył w wielu szkoleniach i kursach podnoszących umiejętności prawnicze. Ukończył studia podyplomowe „Akademia Spółek” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Uczestniczył w szkoleniach z zakresu „obowiązków informacyjnych spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie” oraz z zakresu „obsługi i funkcjonowania systemów sprawozdawczości giełdowej ESPI, EBI oraz systemu KDPW”. Biegle włada językiem angielskim.W swojej praktyce zawodowej kieruje się zawsze zasadami etyki adwokackiej i godności zawodu. Prywatnie miłośnik żeglarstwa (jachtowy sternik morski), pływania basenowego i nurkowania (specjalna karta pływacka tzw. żółty czepek, Open Water Diver) oraz zapalony motocyklista.

Bogusław Dragan

Aplikant (Associate)

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2015 roku uzyskał pozytywny wynik z egzaminu wstępnego na aplikację radcowską i został wpisany na listę aplikantów radcowskich w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie pod nr APL-KR-160027. W czasie rozpoczętej w 2016 roku aplikacji nieustannie podwyższa swoje kompetencje oraz umiejętności m.in. poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach.Swoje zainteresowania zawodowe koncentruje wokół prawa cywilnego, rodzinnego i gospodarczego.Prywatnie miłośnik aktywności fizycznej, górskich wycieczek oraz powieści kryminalnych.

Sabina Romanek

Prawnik (Junior Associate)

Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W obszarze jej zainteresowań prawniczych znajduje się szeroko pojęte prawo cywilne, postępowanie cywilne, prawo rodzinne, a także prawo karne. Obecnie koncentruje się na poszerzaniu swojej wiedzy w dziedzinie prawa gospodarczego. Chętnie uczestniczy w różnego rodzaju kursach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe. W trakcie studiów uczęszczała do Szkoły Prawa Ukraińskiego. Prywatnie miłośniczka tenisa ziemnego, literatury biograficznej oraz amerykańskich seriali.

Przy wykonywaniu powierzonych zadań Kancelaria współpracuje z innymi adwokatami,
aplikantami, biegłymi sądowymi, tłumaczami i ekspertami różnych dziedzin wiedzy.
Taka współpraca gwarantuje, że świadczone przez Kancelarię usługi pozostaną na najwyższym poziomie.

Co Nas wyróżnia ?

PASJA

Zawód adwokata wykonujemy z pasją, która połączyła nasze zawodowe drogi. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy adwokatami.

RZETELNOŚĆ

Cieszy nas możliwość spotykania się i współpracy z Klientami. Jesteśmy otwarci i sympatycznie do nich nastawieni.

SATYSFAKCJA

Prawdziwą satysfakcję sprawia nam znajdowanie rozwiązań problemów naszych Klientów.

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bizoń

Darmowy licznik odwiedzin

odwiedzin