Prawo jest sztuką czynienia tego, co dobre i słuszne

Publius Iuventius Celsus filius

ZESPÓŁ

POZNAJ NAS

Tomasz Bizoń

Adwokat (Associated Partner)

Adwokat wpisany na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Bielsku-Białej. Specjalizuje się w szeroko rozumianej obsłudze podmiotów gospodarczych oraz prowadzeniem gospodarczych sporów sądowych. Uczestniczył w wielu szkoleniach i kursach podnoszących umiejętności prawnicze. Ukończył studia podyplomowe „Akademia Spółek” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Uczestniczył w szkoleniach z zakresu „obowiązków informacyjnych spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie” oraz z zakresu „obsługi i funkcjonowania systemów sprawozdawczości giełdowej ESPI, EBI oraz systemu KDPW”. Biegle włada językiem angielskim.W swojej praktyce zawodowej kieruje się zawsze zasadami etyki adwokackiej i godności zawodu. Prywatnie miłośnik żeglarstwa (jachtowy sternik morski), pływania basenowego i nurkowania (specjalna karta pływacka tzw. żółty czepek, Advanced Nitrox) oraz zapalony motocyklista.

Bogusław Dragan

Radca Prawny (Associated Partner)

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2015 roku uzyskał pozytywny wynik z egzaminu wstępnego na aplikację radcowską i został wpisany na listę aplikantów radcowskich w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie pod nr APL-KR-160027. W czasie rozpoczętej w 2016 roku aplikacji nieustannie podwyższa swoje kompetencje oraz umiejętności m.in. poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach.Swoje zainteresowania zawodowe koncentruje wokół prawa cywilnego, rodzinnego i gospodarczego.Prywatnie miłośnik aktywności fizycznej, górskich wycieczek oraz powieści kryminalnych.

Jerzy Łoboz

Aplikant Adwokacki (Senior Associate)

Aplikant adwokacki wpisany na listę Okręgowej Rady Adwokackiej w Bielsku-Białej. W 2010r. ukończył studia magisterskie o kierunku administracja na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W 2019r. ukończył studia magisterskie na kierunku prawo na Krakowskiej Akademii im. A. Frycza Modrzewskiego w Krakowie. Od marca 2003 do czerwca 2020r. funkcjonariusz policji śledczej pionu kryminalnego. W 2019 r. złożył z wynikiem pozytywnym egzamin wstępny na aplikację adwokacką. Specjalizuje się w prawie karnym, gospodarczym oraz cywilnym. Posiada duże doświadczenie w kontaktach z osobami pokrzywdzonymi jak i osobami przeciwko którym ukierunkowane jest postępowanie. Prywatnie miłośnik retro komputerów oraz muzyki rockowej.

Przy wykonywaniu powierzonych zadań Kancelaria współpracuje z innymi adwokatami,
aplikantami, biegłymi sądowymi, tłumaczami i ekspertami różnych dziedzin wiedzy.
Taka współpraca gwarantuje, że świadczone przez Kancelarię usługi pozostaną na najwyższym poziomie.

Co Nas wyróżnia ?

PASJA

Zawód adwokata wykonujemy z pasją, która połączyła nasze zawodowe drogi. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy adwokatami.

RZETELNOŚĆ

Cieszy nas możliwość spotykania się i współpracy z Klientami. Jesteśmy otwarci i sympatycznie do nich nastawieni.

SATYSFAKCJA

Prawdziwą satysfakcję sprawia nam znajdowanie rozwiązań problemów naszych Klientów.

© 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone przez Kancelaria Adwokacka Adwokat Tomasz Bizoń

Darmowy licznik odwiedzin

odwiedzin